Ангела Меркель запевнила, що почувається краще.

Канцлерці Німеччині Ангелі Меркель стало зле на  зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським у Берліні 18 червня  – відповідні кадри зафільмували журналісти. 

Канцлеру Ангелі Меркель стало погано під час зустрічі з президентом Зеленським. На урочистій частині, коли грав оркестр, видно, як Меркель намагається пересилити сильне тремтіння тіла та рук. Можливо, це сталося через сильну спеку в Берліні. Трохи згодом, їй стало краще. 

Втім, не зважаючи на це, вона не перервала офіційний захід.

Пізніше канцлерка прокоментувала свій стан журналістам."Відтоді я випила принаймні три склянки води – я, очевидно, потребувала цього, тому зараз я почуваюся дуже добре", – наводить її слова журналіст "Голосу Америки" Стів Херман. 

Варто відзначити, що наразі у Берліні 30-градусна спека.

Нагадаємо, під час першої зустрічі президента України Володимира Зеленського з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель вони обговорювали питання економічної співпраці та припинення бойових дій на Донбасі.

Окрім цього, президент України вже зустрівся з президентом Бундестагу Вольфгангом Шойбле. За словами посла України у Німеччині, зустріч була "надзвичайно позитивна". На ній Шойбле наголосив, що санкції проти Росії мають бути продовжені доти, поки Кремль не припинить війну на Сході України.