Сьогодні вранці 19-річна одеситка Даяна Ястремська поступилася в матчі другого кола Australian Open-2020 датській тенісистці Каролін Возняцкі 7:5, 7:5.

Тренер українки Саша Бажин прокоментував медичну перерву, якою скористалася в матчі Даяна після того, як Возняцкі на прес-конференції назвала звернення Ястремської до лікарів трюком, покликаним збити її з ритму.

“Щоб заткнути деяких людей і закінчити цю безглузду розмова. У Даяни дійсно були проблеми з ногою – вже кілька днів, але так як ви всі доктора і тренери, вам видніше, ніж їй особисто або цілій команді, яка з нею працює. Сконцентруйтеся на собі”, – написав німецький фахівець в свій Twitter.

Відзначимо, що в тенісистки провели на корті трохи більше двох годин. По ходу першого сету Ястремська вела в боротьбі з екс-першою ракеткою світу з двома брейками 5:1, проте дозволила Возняцкі оформити шість геймів поспіль.

Зі старту другої партії українка також лідирувала з двома брейками – 3:0, але знову не втримала перевагу, дозволивши датчанці зрівняти рахунок 4:4, а потім і виграти матч.