Тренер збірної України впевнений, що топ-клуб постійно грає в Лізі чемпіонів і виходить з групи

Колишній воротар “Динамо” Олександр Шовковський в ефірі передачі “Вацко Live” прокоментував ситуацію в київському клубі, який не зміг вийти з групи в Лізі Європи і практично вибув з чемпіонської гонки в чемпіонаті України. Раніше ми писали, чому в “Динамо” не заграли футболіст з перегаром і Сіль – пояснення агента.

“Функціонально команда готова, – вважає Шовковський. – Уболівальники завжди будуть вимагати результат, тим більше від “Динамо”. Я згоден зі словами Олександра Хацкевича, на сьогоднішній день “Динамо” – це команда середнього рівня. Топ-клуб – це команда, яка постійно грає в Лізі чемпіонів і виходить з групи”.

Асистент Андрія Шевченка в збірній України порівняв двох українських грандів.

“Шахтар” на сьогоднішній день вище рівнем, ніж “Динамо”, – каже Шовковський. – В рамках чемпіонату України і “Динамо”, і “Шахтар” – топ-клуби. В рамках світового, європейського футболу – я б все одно поставив “Шахтар” вище “Динамо”. З таким підбором гравців складно боротися з “Шахтарем” за чемпіонство в Прем’єр-лізі. Але просто ніколи не було. Ніколи і не буде. Було втрачено багато очок, де команда не повинна була їх втрачати”.