Телеведучий прокоментував скандал на "Право на владу"

Телеведучий Андрій Пальчевський прокоментував скандал у ефірі політичного шоу "Право на владу", під час якого чинний президент Петро Порошенко увірвався до студії без запрошення.

Відповідне відео він оприлюднив на своєму Telegram-каналі.

"Учора спливла цікава деталь – Порошенка на шоу ніхто не запрошував. Ви можете собі уявити – він туди приїхав, добиваючись на вході дозволу увійти. Це ж як потрібно принизити посаду і статус президента", – вважає Пальчевський.

Окрім того, телеведучий прокоментував стиль спілкування Володимира  Зеленського, який зателефонував Порошенку просто у прямому ефірі і між ними почалася перепалка.

"Зеленський кинув слухавку. Добре він вчинив чи ні? А вантажівкою проїжджати по Зеленському – хто вигадав? А вигадати усю цю історію з наркоманією і привести Манжосова, від якого усі очікували що він зараз скаже: "Ось, кварталівці та їх лідер – наркомани". А не сказав. Навпаки заявив, що наркотики не вживали. Петя, штанга! І ця штанга крутіша, ніж на стадіоні. Тренуйся, Петя, скоро до рук брати лопату. Весна – час саджати", – резюмував телеведучий.

Нагадаємо,  у четвер, 11 квітня, у програмі "Право на владу" мова йшла про чорний бік виборів – брудні технології, мову ворожнечі, розкол суспільства.

Під час програми відбулася телефонна розмова між кандидатами у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Вона відразу переросла у суперечку.

Порошенко запросив Зеленського у студію на дебати "тут і зараз", але той повідомив, що не може цього зробити. Володимир Зеленський зазначив, що на той момент перебував у Парижі та зміг вийти тільки на телефонний зв'язок.

Генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко, також прокоментував скандальний ефір шоу "Право на владу" у четвер, заявивши що будуть позови до суду на чинного президента.

Окрім того, нещодавно Пальчевський дав відповідь "порохоботам". 

"Останнім часом потрапив під шквал божевільних винахідників порошенківського обряду. І ось вони мені пишуть якусь нісенітницю починаючи від паспорта і закінчуючи моїми виступами. Так от, я вам скажу: немає більшої похвали для чесної людини, ніж критика від Порошенка", – різко заявив у відеозверненні Пальчевський.