Одним із завдань розвідки боєм, яку почали ЗСУ на початку червня в смузі забезпечення російських окупантів, було не тільки виявлено приховані позиції їх артилерії, а й виявлено склади з боєприпасами в глибокому тилу.

Таку думку висловив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

“У той час як скиглики нили “наступ провалився!!!”, СОУ розгорнули буденну роботу з винесення складів з БК по всій третій лінії і глибше! У результаті двотижневої роботи ми бачимо те, що російське командування перейшло на тактику мобільних складів – застосування ББМ і вантажного автотранспорту. Тобто весь БК розміщують на ББМ, переважно завантажують МТ-ЛБ, або автотранспорті і ганяють його по полях, з підвозом на ті ділянки, де вичерпується боєзапас. За задумом начебто нічого так, мобільність і невловимість, а на ділі… Судячи зі статистики – чергові граблі РОВ”, – заявив Олександр Коваленко.

Військовий оглядач також наголосив на дуже небезпечному для Сил оборони України моменті: російські окупанти зараз ниють про те, що СОУ нібито закріпилися на лівому березі Херсонської області, в районі Антонівського мосту, але проблема в тому, що вони публікують відео переміщення українських військових у цьому секторі, опубліковане одним із українських каналів.

“У нас з’явилося безліч каналів, які в гонитві за хайпом і популярністю зливають наші війська. Російські ресурси цим користуються і моніторять, роблять висновки, аналізують, завдають ударів і зривають операції наших підрозділів”, – додав експерт.

Тож варто не заважати, а навпаки допомагати нашим бійцям наближати той довгоочікуваний день. До перемоги разом!