1

На Київщині тривають пошуки зниклого львів’янина Тараса Познякова, який зник під Києвом з власним автомобілем разом із попутником ще 4 квітня.

Як повідомляють у спільноті «Варта-1», за станом на 7 квітня Тараса продовжують розшукувати пошукові групи, до яких долучаються і добровольці-кияни, сьогодні вони планують прочесати дачні ділянки та ліс біля села Бобриця, що недалеко від Києва. Саме там камери спостереження зафіксували автомобіль Тараса, в салоні якого була тільки одна особа. У соціальних мережах припускають, що це був пасажир, який їхав у Київ разом із Тарасом.

Також знайомі Тараса Познякова в соціальних мережах спростували інформацію про те, що хлопець та його рідні працювали на високих посадах у суді.

«Та не вирішують батьки Тараса ніяких доль. І сам Тарас не міг нічого вирішувати. Мама – канцелярський працівник у суді, а не суддя. Сам хлопчина був помічником судді. Хто знає, що таке помічник судді, не буде таку дурню писати», – пише в соціальних мережах Оксана Васильків.

Нагадаємо, 24-річний львів’янин Тарас Позняков зник 4 квітня дорогою зі Львова до Києва.

Він вирушив зі Львова рано-вранці 4 квітня з попутниками з сервісу «Blablacar». До Києва хлопець так і не добрався, востаннє його телефон був у мережі в с. Бобриця Києво-Святошинського району. Також зник автомобіль «Ауді А6», 2006 р. в., сірого кольору. Номерний знак ‪‎ВС4446СІ.