Голова Апеляційного суду Житомирської області Юрій Жизневський і його сім'я має три автомобілі, квартиру, особняк і три земельні ділянки в Україні, а також кілька квартир в Болгарії, передає Корупція.Інфо

Зокрема, у власності Юрія Жизневського знаходиться квартира в Житомирі площею 141 м2 і три земельні ділянки в селі Гуйва під Житомиром, на яких розміщений будинок площею 384 м2 і два недобудованих гаражі 90 і 74 м2.

Також сім'я Жизневського задекларувала дві квартири в Болгарії площею 21 і 31 м2, придбані в 2013 і 2015 роках.

Крім нерухомості, у власності Жизневського є два автомобіля: Toyota LC150 і Nissan Micra. Ще один автомобіль Toyota RAV має дружина судді Анжела Жизневська.

За останні чотири роки Жизневський і його дружина, яка також довгий час працювала суддею, задекларували 3,8 млн грн доходу.

"Багато майна суддівським подружжям було придбано в 2013-2015 роках. Беручи до уваги кошти, витрачені на будівництво великого будинку, виникають питання про можливість придбання всього майна, навіть з огляду на доходи сім'ї", – резюмували журналісти.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив у своїй декларації користування 175-метрової квартирою у Львові та автомобілем Honda Accord, які належать його тещі.

 

 

 

Популярне: “Перепрошую, у вас не знайдеться двох гривень…”: Ми так близько до Європи, тільки так далеко від себе