У ДТП потрапили три автомобілі нової поліції у Львові. Таку інформацію оприлюднив начальник львівської поліції Юрій Зозуля.

Про це пише Depo.Львів, передає Корупція Інфо.

1

За перший робочий тиждень патрульної поліції Львова 3 автомобілі потрапили в ДТП. Але керівник нової поліції у Львові зазначив, що жодна з цих ДТП не призвела до того, що патрульні не вийшли повторно на лінію.

"Там невеликі подряпини. Така статистика є і в Києві, є і у Львові. Це нормально, бо люди виконують свої обов'язки і бувають помилки. Могло бути і те, що хтось із водіїв-патрульних був неправий. Проти таких водіїв ведеться службове розслідування, на час якого, вони відсторонені від керування транспортними засобами", – розповів Юрій Зозуля.

Начальник поліції попросив громадськість реагувати на це спокійно, бо, незважаючи на те, що ці люди пройшли якісний відбір, вони можуть допускатися помилок.
Зозуля задоволений роботою своїх підопічних. Капрал каже, що за час роботи ще нікого не звільнено.

Також він повідомив, що за перший тиждень роботи поліції було складено 20 протоколів на водіїв, які керували авто у нетверезому стані. А також оформлено 70 ДТП та зупинено 25 авто без документів.