Американське видання "New York Times" випустило велику статтю, присвячену процвітаючій в Україні корупції. "Корупція знищує армію України" – йдеться в заголовку цієї статті, передає Корупція.Інфо.

"Міністерство оборони України з гордістю оголосило минулого місяця, що воно поліпшило медичні послуги для своїх військ покупкою і доставкою 100 нових військових машин швидкої допомоги, виготовлених компанією" Богдан ".

Однак в цій заяві не згадувалося, що багато машин швидкої допомоги вже зламалися. Або що вони були продані військовим за контрактом без пред'явлення претензій автокомпанії, що належить високопоставленій посадовій особі, відповідальної за закупівлі для збройних сил України. І що цей чиновник – Олег Гладковський, старий друг і діловий партнер президента України Петра Порошенка "– пише видання.

У New York Times підкреслюють, що перекачуючи так багато грошей через руки українських чиновників і бізнесменів, які часто є одними і тими ж людьми, військові привели також до сплеску корупції, яку багато хто вважає найнебезпечнішим ворогом України.

"Для України є недоцільним боротися за своє тіло на Донбасі, якщо вона втрачає свою душу від корупції", – попередив в минулому році держсекретар Рекс Тіллерсон, посилаючись на регіони Східної України, захоплені сепаратистами, підтримуваними Росією.Символом переплетення бізнесу і політики в Україні можуть послужити три розкішних вілли на південному узбережжі Іспанії. Вони належать президенту Порошенко, пану Гладковькому і Ігорю Кононенко, ще одному діловому партнерові президента, який очолює фракцію пана Порошенка в парламенті.

Всі троє були багатими бізнесменами, перш ніж займати офіційні посади, але тим не менше вони як і раніше викликають підозри, не розповідаючи про свої володіння.

Жоден з них не оголосив іспанські об'єкти в обов'язковій реєстрації активів і щорічній декларації про доходи старших посадових осіб, введеної в 2016 році "- підкреслює New York Times.

 

Популярне: "За базар треба відповідати": Скандал між Супрун і Москалем набирає обертів. Що заявив губернатор