15 липня увечері на одній із трас були виявлені тіла трьох чоловіків 43, 45 і 37 років в машині недалеко від дороги в лісі, в позашляховику БМВ. Імовірно причиною їх смерті стало отруєння грибами. Втім, як з'ясувалося, тут далеко не у грибах справа.

В ході проведення слідчих заходів стало ясно, що всі громадяни працювали в колекторському агентстві і займалися вибиванням боргів. Останнім їх адресою стало селище Вишній Лісок, в якому проживає Євдокія Кузьмівна Стародубова, яка і є неплатником по кредиту.


Сама Стародубова в даний момент проходить госпіталізацію з сильним отруєнням грибами. 13 липня, за словами Стародубової, колектори виїхали на її адресу для стягнення боргу, приїхали, погрожували і, побачивши на плиті грибний суп, попросили,щоб жінка пригостила їх.

Євдокія Кузьмівна пригостила і навіть сама сіла за стіл зі стягувачами.

Як результат: три трупи, сама Євдокія встигла вчасно викликати фельдшера, який оперативно зробив їй промивання шлунка. Вона пояснила слідству, що зібрала гриби в лісі і готувала для себе, тому і їла разом із загиблими. Самі загиблі після отруєння відчували найсильніші муки, не могли дістатися до дороги або викликати допомогу по телефону, так як у них почався параліч, а через деякий час зупинка дихання з наступною болісною смертю.