Президент Петро Порошенко за останніх два роки без офіційного оголошення, таємно, тричі був на Мальдівах і в Іспанії, літав до Норвегії і Франції. Йдеться про відпочинок та проведення часу з сім’єю.

У розпорядженні журналістів "Страна.юа" є список перельотів президента з особистих питань, а також – перелік імен, під якими сім’я гаранта перетинала кордон.

Як стало відомо журналістам, документи для прикриття виготовлялися Службою безпеки України.

І, як виявилося, не тільки Mr. Petro Incognito – це друге ім’я Петра Олексійовича.

На мальдівському курорті Шеваль Бланк президент був тричі за три роки. Свій день народження (26 вересня) у 2016 році він провів саме тут – на північному заході архіпелагу Мальдіви, на території Ноону.

Літав на Мальдіви і в 2017 році. Покинув Україну 30 квітня з аеропорту «Київ», а повернувся 5 травня. Знову ж через Об’єднані Арабські Емірати.

А ось в минулому році в мальдівську відпустку, яку підтвердила прес-служба президента, уточнивши, що гарант здійснив приватну поїздку «з метою короткого відпочинку» – президент із сім’єю літав турецької авіакомпанією Setair.

8 осіб дорослих і двоє дітей (переліт туди і назад обійшовся в $ 188 000). Швидше за все діти – це онуки гаранта: Петя і Ліза.

Тоді президент фігурував на курорті на Мальдівах під ім’ям Mr Incognito Petro Ukraine.

Але, як стало відомо журналістам видання, крім Mr Incognito Petro Ukraine у ​​сім’ї президента є паспорти на імена: Віра Лазарева, Іван Дехтерев, Євгенія Сафонова, Олександр Сищиков, Катерина Боєва, Віталій Кокорін, Олена Сенченко і Ольга Герасименко .

За інформацією Страни юа, Порошенко часто навідується до Іспанії. Так у березні 2016 Петро Олексійович без охорони і в повсякденному одязі був помічений в Іспанії. У розтягнутому реглані і джинсах він купував вітаміни і медикаменти в аптеці.

22 липня 2016 на літаку Алекса Ровта, яким Порошенко літає на Мальдіви, він знову навідався до Іспанії.

У 2018 року з 29 липня по 8 серпня була у Петра Олексійовича приватна поїздка в Європу, за свій рахунок. З метою безпеки вона не розголошувалася.

Але, так співпало, що саме в ці дні одна з дочок Порошенко запостила у себе в Instagram знімки з Іспанії, тому швидше за все сім’я була там.

Також, 27 липня 2016 року через Малагу (Іспанія) Порошенко літав в Берген (Норвегія) літаком з бортовим номером D-CJET.

Тоді в низці ЗМІ в минулому році з’явилася інформація, що президент з дружиною Мариною і сім’єю старшого сина влітку минулого року відпочивали спочатку в Іспанії, а потім перелетіли з Малаги до норвезького Бергена.

Ходили на яхті, рибалили, милувалися північним пейзажем. Відзначимо, що перший офіційний візит президента до Норвегії відбувся в жовтні 2016 року.

Також нам відомо, що з 26-27 вересня (знову ж на день народження) 2017 року президент провів в Ніцці (Франція).