В кінці дня 27 грудня безготівковий курс долара підскочив на 9 копійок, і зупинився впритул до чергової психологічної позначки в 28 гривень, торгуючись в рамках 27,90-27,99 грн/$, повідомив UBR.ua директор казначейства Банку Кредит Дніпро Олег Курінний, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Просто дивитися у блакить”: Аваков показав як і де відпочиває на “новорічних канікулах”

Якщо вчора міжбанківська торгівля була спокійною і йшла в развалочку, то сьогодні всі активізувалися. Експортери продавали досить енергійно, а імпортери проявили ще більшу активність. Сталося те, чого скарбники побоювалися вчора – про себе дав знати відкладений попит. Ті, хто не брав долар на піку зростання курсу в останні пару тижнів, вирішили скупитися під завісу року. Тим більше, що вчора для цього склалися всі умови: "американець" подешевшав на 5 копійок, і закріпився в рамках 27,88-27,90 грн/$.

"Високий рівень активності і попиту на валюту пояснюється фактично останнім в році повноцінним робочим днем ​​міжбанку, прагненням гравців ринку завершити валютні розрахунки і позбутися від навісу гривневої ліквідності", – прокоментував ситуацію Курінний.

Курс долара підскочив досить швидко, і Нацбанк не намагався його зупиняти.