Гени Дейдея: батько нардепа теж був судимим.

Журналісти заявили про судимість батька нардепа.

Батько народного депутата від фракції "Народний Фронт" Євгена Дейдея, засудженого у 2012 році за розбій, Дейдей Сергій Якович, був засуджений за шахрайство, передає Корупція. Інфо

Про це повідомив журналіст Володимир Бойко на своїй сторінці у Facebook.

За словами журналіста, Ізмаїльський районний суд Одеської області у 2012 році засудив Сергія Дейдея за шахрайство.

"Ви будете сміятись, але за три тижні до затримання міліцією нинішнього народного депутата України Євгена Дейдея (нагадаю, що Євген Сергійович був засуджений до 5 років позбавлення волі за розбій по трьох епізодах вироком Суворовського районного суду м. Одеса від 23 березня 2012 року), його батько, Дейдей Сергій Якович, був засуджений вироком Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області за шахрайство", – написав журналіст.

В Єдиному реєстрі судових рішень йдеться, що перебуваючи на посаді депутата міської ради міста Рені Дейдей-старший пообіцяв за 2,5 тис. доларів сприяти в отриманні земельної ділянки. Але на той час депутат не мав подібних повноважень. 

За свої дії батько нинішнього нардепа був засуджений на один рік позбавлення волі, який потім замінили на звільнення з-під варти і рік випробувального терміну.