Районний суд Бурятії визнав винними і виніс вирок членам організованої злочинної групи, які займалися в 2014 році збутом героїну на території республіки і Іркутської області, повідомляє прес-служба республіканського СК. У банду входили співробітниця районної адміністрації Ольга Серебренникова, селищна депутат Ольга Слєпньова і її співмешканець, «кримінальний авторитет» Віктор Раєвський.

За даними слідства, Раєвський, будучи споживачем героїну, «і точно знаючи про різницю в ціні на разову дозі» між Іркутськом і Бурятией, створив ОЗГ зі збуту наркотиків на території республіки. Крім Серебренникова і Слєпньова, до групи увійшли інші знайомі Раєвського, вони розфасовували героїн в паперові згортки і перевозили його з Іркутської області в Бурятії. Наркотики в цілях конспірації зберігалася в квартирі Серебренникова. Слєпньова ж заміняла Раєвського в його відсутність, шукала покупців і зберігала виручені гроші. У жовтні 2014 року всі учасники злочинної групи були затримані на території Іволгинського району при отриманні великої партії героїну.

Серебренникова, Слєпньова і Раєвський визнані винними в незаконному придбанні, зберіганні та збуті наркотиків (статті 228 і 228.1 КК). Раєвський засуджений до 15 років колонії суворого режиму, Слєпньова засуджена на 12 років позбавлення волі колонії загального режиму. До якого терміну засуджена Серебренникова, СК не уточнює.