Поліція оголосила у міжнародний розшук трьох учасників злочинної групи, причетних до нападу на інкасаторську машину Ощадбанку на Запоріжжі. Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Запорізькій області, передає Корупція.Інфо

«Окрім уже затриманих запорізькими поліцейськими нападників, у міжнародний розшук оголошено ще трьох учасників бандформування», – йдеться у повідомленні.

Плечун Петро Юрійович, 03.03.1988 року народження, громадянин України, зареєстрований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Істоміна 112-б.

ink1 ink1_1

Фокша Кирил Андрійович, 25.11.1986 року народження, громадянин України, зареєстрований за адресою: Запорізька область, Токмацький р-н, с. Садове, вул. Садова 14.

ink2

Бондаренко Василь Олексійович, 01.01.1995 року народження, громадянин України, проживає за адресою: м. Дніпро, вул. Косіора, б. 4 кв. 47.

ink3

Нагадаємо, 15 липня невідомі вчинили збройний напад на інкасаторську машину "Ощадбанку" на автодорозі Пологи-Оріхів Запорізької області. Один нападник убитий, двоє поранені. Правоохоронці повідомили, що нападники були організованим угрупованням і принаймні з лютого 2016 року здійснювали розбійні напади на банківські відділення та інкасаторські машини, прикриваючись приналежністю до одного з добровольчих батальйонів. Перший заступник глави Національної поліції Вадим Троян уточнив, що один із затриманих – військовослужбовець Національної гвардії України, ще один служить, ще двоє – невійськові. У Національній гвардії заявили, що під час інциденту з нападом на інкасаторське авто на Запоріжжі правоохоронці затримали трьох членів добровольчого підрозділу "Азов".

18 липня в Запоріжжі заарештували двох підозрюваних без права внесення застави.