У соціальних мережах розгорівся гучний скандал через висловлювання начальника відділу ведення Держреєстру виборців Голопристанської РДА, передає Корупція.Інфо

Чиновник під постом однієї з переселенок з Донбасу Олени Татьянченко залишив скандальний коментар. Жінка обурювалася тим, що переселенці, які виїхали з конфліктних зон продовжують використовувати російську мову.

Популярне: "В урядовій ложі": Януковича засікли на футбольному матчі, тільки гляньте в чиїй компанії

"Я не можу зрозуміти, чому люди, які втратили все через відсутність української мови і культури в своєму регіоні приїжджають в інші куточки країни і продовжують нести ту ж загрозу в цих місцях", – так виглядав її оригінальний пост.Юрій Яровий в коментарях теж вирішив висловити своє невдоволення і назвав таких українців «дебільнуватими».

"До мене теж іноді приходять за довідками. Трохи дебільнуватий, не знають, як буква" і "пишеться. Гидко", – написав у коментарі Яровий.

Після чого в коментарях розгорівся справжній скандал. На питання про те, чому чиновник, який знаходиться на держслужбі дозволяє собі такі висловлювання про українців, Яровий відповідав агресією, заявляючи, що всім кому не подобається його заява – відносяться до категорії «дебільнуватих».