Колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка висміяли в соцмережах за безглузду піар-кампанію.

Політик написав на своїй сторінці в Facebook, що відвідав боратинську об’єднану територіальну громаду, яка розташована у Волинській області. На опублікованому відео завідувачка дитячого садка вітає делегацію, яка приїхала на оглядини і розповідає про догляд за дітьми, проводить екскурсію.

Однак за межі приміщень відео не виходить, на чому і наполягли українські громадяни. Багато висловилися з приводу того, що на записі немає реальної картини життя в багатьох ОТГ.

«Ваш піар – менеджер робить щось не те)))) картинка має бути такою – ви їдете припустимо в моє село де погані дороги, де нищаться ліси, де газ ведуть з 1991 року і жодного ліхтаря на вулиці і повний супротив утворенню отг і все це в 49 км від Києва. Тут робите скандал і наводите порядок ,все це знімаємо на камеру і вуаля ваш рейтинг росте вище даху! І таких громад пів України!!! Уявіть лише свій рейтинг!», – написав один з користувачів, відверто висміявши спробу піару за допомогою дитячого садка і двохвилинного відео.

«Арсеній, а якщо я вам запропоную поїхати не в те ОТГ яке для вас вибрали ваші рекламщики, а поїдемо в іншу область і в інший район?! Де життя як до 2014 так і після 2014 стоїть на місці! Доріг немає, роботи немає. Так звані “менеджери” набивають собі кишені і не переживають ні за кого крім себе. Ааа, поїхали??», – розлютився інший громадянин.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Інший коментатор акцентував увагу політика на те, що є важливіші питання, як наприклад, закупівля ліків для важкохворих людей. Бо вона повинна проводитися безкоштовно і забезпечувати потребуючих медикаментами.

«У Чернівцях з менеджерами погано! Міра відправили в отставку- депутати поспішають жити! За тиждень до зими зняли дорожнє покриття з проспекту Незалежності, плитку перед міською дитячою поліклінікою – несподівано випав сніг! Все місто перерита, всюди купами складені бордюри (поки не вкрали), мороз-відлига-ожеледь – поспішаємо освоїти, списати і розпиляти гроші територіальної громади! », – прокоментував публікацію, що вихваляє результати децентралізації, інший користувач.