У п’ятницю, 12 червня, лікарі відмовилися приймати жінку в серцевим нападом, вона померла.

Про це написав користувач мережі Богдан Греля на Facebook-сторінці.

Мати трьох дітей привезли у відділення кардіології, але медики відмовилися її приймати і відпустили додому, сказавши, що з таким діагнозом живуть. По приїзду у жінки повторився напад. Родичі викликали “швидку”, проте вони не встигли її врятувати.

У жінки залишилися троє дітей, наймолодшій дитині 3 роки.

“Як з цим жити, хто працює в медицині, на кого сподіватися? Наші чиновники багато років знищували медицину, освіту, націю. Я втратив людину, яка найкраще мене розуміла і найбільше любила!”, – написав брат померлої Богдан.


Нагадаємо, лікарні Сум відмовлялися приймати хвору з діабетом і температурою, а пацієнтка померла в приймальному відділенні.
Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 140 “Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником” Кримінального кодексу України, яке карається позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.