дет4

Спільний прикордонний наряд вчора, 18 вересня, в пункті контролю "Хутір-Михайлівський" під час прикордонно-митного контролю поїзда сполученням Кишинів – Москва виявив велику партію радіодеталей, яку троє українців намагалися незаконно вивезти до Російської Федерації (РФ).

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України (ДПСУ), передає Корупція Інфо

дет3

"У ході реалізації завчасно отриманої інформації про можливу протиправну діяльність спільною оглядовою групою у складі співробітників прикордонного відомства та працівників митниці у чотирьох купе двох пасажирських вагонів у рундуках та на полицях виявлено сумки і коробки з радіодеталями", – йдеться в повідомленні.

дет

Як повідомили у прес-службі ДПСУ, власниками вантажу виявилися троє громадян України, пасажири цього поїзда, які в ході спілкування з правоохоронцями пояснили, що даний товар переміщують через кордон з метою подальшого збуту на радіоринках Москви, обумовлюючи це великою різницею в ціні на ці вироби в Україні та Росії.

На даний час виявлену партію радіодеталей, серед яких 330 штук радіочастотних з'єднувачів, вилучено встановленим порядком для проведення відповідної експертизи.