Кабінет міністрів України доручив Державній службі з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду, Національній поліції та іншим органам виконавчої влади з 5 жовтня провести заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості та доходів населення.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 5 вересня, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Крім того, до 5 жовтня доручено провести інформаційно-роз'яснювальну кампанію про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення з ними трудових відносин.

Міністерствам та іншим центральним органам також доручено переглянути свої нормативно-правові акти для посилення контролю за оформленням трудових відносин з працівниками.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці

Серед іншого, центральним органам влади доручено щомісяця до 10-го числа подавати в Держслужбу з питань праці інформацію про проведену роботу для подальшого узагальнення та передачі в Кабмін.

Нагадаємо, що у 2017 році доходи населення становили 2475,8 мільярда гривень, витрати – 2544,8 мільярда гривень, заощадження українців у 2017 році скоротилися на 69 мільярдів гривень.

У 2017 році номінальні доходи населення зросли на 24,4%. Наявний доход, який може бути використаний на придбання товарів і оплату послуг, зріс на 21,3%.