На 13 років відправиться за ґрати житель Куп’янська, який до смерті забив свого знайомого, а після розправи намагався втопити його тіло.

Як випливає з Єдиного реєстру судових рішень, сварка, яка призвела до трагічних наслідків, мала місце 14 квітня минулого року. Слідство встановило, що підозрюваний випивав разом зі своєю майбутньою жертвою, коли між ними виникла сварка.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Причиною стало те, що чоловік приревнував 40-річного товариша по чарці до своєї співмешканки. Між ними спалахнула суперечка. Підсудний завдав жертві удару в живіт, а потім ще не менше десяти сильних ударів по всьому тілу.Цього зловмисникові здалося мало, і він схопив шматок металевої арматури і ще не менше десяти разів ударив нею нещасного. В результаті травм, причому деякі були несумісні з життям, потерпілий помер на місці.

У свою чергу злочинець, зрозумівши, що накоїв, вирішив сховати тіло, щоб приховати скоєне. Він відніс труп до річки Оскіл, а потім приніс мотузку і цеглу, спробувавши прив’язати їх до шиї загиблого. Коли у нього це не вийшло, він просто викинув труп у воду.

Через місяць підозрюваного затримали. Свою провину він визнав тільки частково, заявивши, що хотів провчити знайомого, але вбивати його не збирався.

Суд довів причетність жителя Харкывщини до скоєння цього злочину і засудив його до 13 років позбавлення волі.

Відзначимо, що чоловік вже має за плечима три відсидки.