Російське видання «Дни.ру» опублікувало новину про те, що до них звернулися медики, які зневажили всі норми моралі, які знімали на відео вмираючу від раку Анастасію Заворотнюк.

У джерелі повідомили, що люди намагаються заробити гроші на важко хворий актрисі, продаючи відео і фото з лікарняного ліжка.

«Нічого святого немає у людей! До редакції «Дни.ру» звернулася працівниця цього закладу. «У мене є відео Заворотнюк в лікарні, зняте мною особисто, і 17 фотографій, зроблені в період з 15 вересня по 25 вересня 2019 року. Я з учорашнього дня в цій медустанові не працюю. Готова передати всі записи анонімно. За винагороду », – передали журналісти.

Жінка, яка хоче надати ЗМІ фото і відео з Заворотнюк, повідомила, що їй вдалося зняти три ролики: одне триває 58 секунд, ще два – по 32 секунди.

«Очевидно, шокуючі кадри зроблені в реанімації, де Заворотнюк кілька днів була підключена до апарату штучної вентиляції легенів, і з палати, куди її перевели після поліпшення стану. Однак навіщо знімати виснажену раком, вмираючу жінку, якій для трепанації черепа поголили голову? Так і хочеться сказати цим доморощеним операторам: «Себе на смертному одрі знімайте і продавайте в ЗМІ!» »- обурилися в редакції.