Представники ОРДЛО в Контактній групі на переговорах у Мінську в середу, 5 вересня, намагалися влаштувати провокацію і вшанувати ліквідованого лідера бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка хвилиною мовчання.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, назвавши те, що трапилося, спробою "розіграти дешевий водевіль".

"Українська делегація, звичайно, відразу ж вийшла із зали, залишивши ОРДЛО з росіянами самим поминати своїх подільників", – повідомила вона.

Коли ж українці повернулися, то звернулися до ОБСЄ із закликом вшанувати хвилиною мовчання десятки співгромадян, убитих у результаті російської агресії на Донбасі.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці

"Серед загиблих від російських вбивць і їх маріонеток – наші військові та цивільні, жінки та діти. Українська делегація вся встала. Росіяни, які несуть відповідальність за кожного вбитого українця, і їх манкурти – янучари, сиділи", – обурилась Геращенко.

"Ми вшанували наших загиблих. "Слава Україні!" – сказали ми так, що здригнулися і позолочений мінський зал, і наші хлопці на небі почули. "Героям слава!" – це почув весь "Президент-готель". І так, їх трясло, як нечисту силу від ладану", – розповіла віце-спікер.