У Золотій Балці на Херсонщині замайорів український прапор. У Нацгвардії заявили, що село звільнене від російських загарбників.

“Пане Президенте, Золота Балка на Херсонщині звільнена!” — сказали наші захисники у відео, яке опублікував депутат Нововоронцовської селищної ради Дмитро Бурлай у своєму фейсбуці.

“Ні на що не натякаю, просто сьогодні в селі Золота Балка”, – підписав депутат.

Звільнення Херсонщини продовжується. Гвардійці у складі Сил оборони продовжують звільняти українські села від російських окупантів.

Проте окупанти не відходять, адже отримали наказ стояти до кінця. Очевидно, що для Путіна зараз критично важливо втримати Херсон будь-якими способами.

Про це 24 каналу сказав експерт Інституту майбутнього Іван Ступак.

Херсон для російського диктатора, це єдине велике надбання за понад 7 місяців війни.

Херсон відкриває плацдарм для подальшого переходу на Одесу, Миколаїв та об’єднання з Придністров’ям. А для Росії це ідея-фікс. Путіну важливо це все з’єднати,
– заявив експерт.

Він наголосив, що Донецьк та Луганськ – це вже пустинна територія, там не залишилось чоловіків. На його думку, путін буде намагатися тримати Херсон, бо для нього це важливо.

У випадку з Херсоном є можливості, куди рухатися далі, є море, є велике угруповання Чорноморського флоту, там можна запланувати десант. І Росія собі це малює,
– запевнив він.

Однак самі російські пропагандисти визнають, що Росія зараз не може захопити таке велике місто, як Запоріжжя.

Ступак зауважив, що на Півдні зараз перебувають найбільш боєздатні та професійні підрозділи російської армії. Але навіть їх поступово витісняють ЗСУ.

Збройні Сили України продовжують боротися з російськими окупантами та відвойовувати у них свої території. Бої тривають на Херсонщині.