Попри усі намагання окупантів, Збройні Сили України невдовзі можуть прорвати фронт одразу на кількох напрямках.

Про це в телеефірі розказав військовий експерт, полковник запасу ЗСУ та льотчик-інструктор Роман Світан. За його словами, наші сили не просто планують це, а й обов’язково зроблять. Так, наразі є всі передумови для того, щоб прорвати фронт на деяких ділянках, а також зламати логістичні ланцюжки.

Як зауважив Світан, найближчим часом це буде зроблено у північній частині Луганської області, зокрема в районі Луганська. Крім того, слід чекати прориву між Сватовим та Кремінною.

Також українські військові мають усі шанси до кінця листопада зачистити правий берег Дніпра на Херсонщині. Військовий експерт вважає, що окупанти втікатимуть самі, а тих, хто цього не зробить, доведеться знищувати.

Обов’язково буде прорив в одній із точок виходу на Азовське море, тобто ми розіб’ємо і сухопутний коридор до Криму,– наголосив Світан.

Водночас Світан переконаний, що не доведеться сумувати росіянам і на території окупованого півострова. Так, на думку експерта, Кримський міст буде повністю зруйнований ударом по кранах, які зараз підходять, щоб ремонтувати його.

“І я думаю буде зачищено Севастопольську бухту тими дронами, які зараз працюють і по флагману, і по кораблях-носіях “Іскандерів” та “Калібрів”, – підсумував Світан.

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов вважає, що українські військові можуть вибити російських окупантів з Херсона протягом наступних декількох тижнів.

“Вся локація окупаційних військ перебуває під вогневим контролем української армії. Після звільнення Дудчан ЗСУ тримають під контролем не тільки правий, але й лівий берег Дніпра. Один з напрямків наступу: зі Снігурівки на Херсон – там відстань до 40 кілометрів. Не будемо забігати наперед, але є всі підстави для стриманого оптимізму”, – наголосив Снєгирьов.

Військовий експерт Роман Світан також впевнений, що “ми найближчим часом спостерігатимемо відхід росіян” із правого берега Дніпра.

“Вони, хоч би як цього хотіли, там не втримаються. Вони чудово це розуміють і вже готуються. Обвалення фронту, швидше за все, ми побачимо тоді, коли буде рух наших військ у бік Мелітополя чи Маріуполя. Відхід росіян з правого берега прогнозований, Дніпро вони використовуватимуть як лінію оборони”, – прогнозує Світан.

Своєю чергою, військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник не поділяє оптимізму. На його думку, чутки про взяття Херсона за один тиждень – “ніщо інше, як висококласна світового порядку інформаційно-психологічна операція нашого противника, щоб підняти планку очікувань”.

“Ця планка може бути й реалізована, але, скоріше за все, ні. А потім суспільство подивиться в бік Збройних сил – чого ж ви не впоралися, передові світові видання кажуть, що у вас все мало вийти, а не вийшло. Ми не можемо дозволити собі цих емоцій”, – зазначив Черник.

Полковник порадив довіряти винятково офіційній інформації Генерального штабу ЗСУ.
Ексдепутат Держдуми Росії Геннадій Гудков вважає, що взяття ЗСУ Херсона стане переломом у війні і призведе до повної поразки Путіна.

Російський опозиційний політик вважає втрату росіянами Херсона “неминучою найближчим часом”. На запитання, як буде поводитись оточення Путіна в цій ситуації, Гудков відповів:

“Дороги назад у багатьох немає. Бути їм під судом і давати свідчення. Коли вони зрозуміють, що час рятувати шкіру? Я думаю, що якраз, коли Херсон буде деокуповано, і всі зрозуміють, що перелом у війні настав остаточний і не підлягає оскарженню. Далі буде деокупація України з повною поразкою Путіна, з наростанням військової могутності української армії за рахунок тренувань та постачання зброї Заходом. Тоді можливо втечуть перші генерали, які будуть давати нам дуже цікаві відомості, розповідати історії, від яких волосся дибки буде вставати”.