Відео з селекторної наради з губернатором Одеської області – це удар по репутації Зеленського. Про це повідомляє телеграм-канал “ЗеРада”.

Подивилися відео і виник просте питання, а губернатор Одеської області і міністр інфраструктури тримають Президента за лоха, якому можна впаяти будь-яку нісенітницю? Вони повинні доповідати про результати, а не показувати листочки з розрахунками, а чим ви 6 місяців займалися? Взагалі таке відео селекторної наради показувати не можна, на ньому Зеленського повний профан і це зрозуміло всім! Якщо з решти питань так проходять наради то дивно як наша країна ще тримається!

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський незадоволений темпами ліквідації наслідків аварії танкера Delfi. Судно в листопаді 2019 року затонуло біля берегів Одеси неподалік від міських пляжів і досі лежить на мілині.

Глава держави обурився через те, що танкер досі не прибрали, а з нього випливають небезпечні для екології і відпочиваючих речовини. Про це він сказав під час зустрічі з мером Одеси Геннадієм Трухановим а також з чиновниками, які займаються цим питанням.

Місцеві чиновники звалюють все на компанію судновласника, яка постійно переносить термін виконання демонтажу судна.