Під час ток-шоу Кужель вихлюпнула на Мосійчука склянку води.

Під час ток-шоу Шустер LIVE народний депутат від "Батьківщини" Олександра Кужель у розпалі дискусії хлюпнула водою у свого колегу з "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука, повідомляє Корупція. Інфо

Кадри інциденту опубліковані в Youtube.

Інцидент стався під час обговорення нового державного бюджету України.

763076

«Ви грабували 25 років країну і перші почали (використовувати – ред.) Офшори. Нехай вам Лещенко розповість», – Мосійчук кинув звинувачення на адресу Кужель.

На відповідну репліку Кужель про те, що Онищенко може розповісти набагато більше, ніж Сергій Лещенко, Мосійчук нагадав, що «Батьківщина» продала посаду міністра екології.

В емоційній дискусії Кужель плеснула водою в свого колегу з «Радикальної партії», додавши на заспокійливі фрази, які сидять поруч колег-депутатів: «Це бидло теж має колись отримати».

На своїх сторінках в соціальних мережах народні депутати прокоментували інцидент:

"Із серії "корисні поради". Вода зі слабкою концентрацією лимона відмінно змиває бруд і заспокоює істерику – правда, на короткий час", – сказала Олександра Кужель.

"Сьогодні в ефірі Шустер. Live нардеп від ВО "Батьківщина" Олександра Кужель кинула в мене склянку з водою, але так і не відповіла на моє питання: як би фінансувалася армія воюючої країни, якби не було ухвалено державний бюджет на 2017 рік.

Відповів присутній в студії Сергій Лєщенко, який заявив, що тоді б фінансування армії відбувалося б на 1/12 як в 2000 році.
Уявляєте, йде війна, а держава зменшує фінансування армії в 12 (!!!) разів? Це, що? Це як?…", – прокоментував ситуацію Ігор Мосійчук.