Юлія Тимошенко закликала Генпрокурора Юрія Луценка піти у відпустку на час виборчої кампанії, а в справі щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк провести неупереджене, прозоре і публічне слідство.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала кандидат у президенти, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, пише Цензор.НЕТ.

"Ну що, вони пішли "по беспределу". Генеральна прокуратура звинуватила Владислава Мангера в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Мангера, і нікого більше. Ні керівництво області від БПП. Ні депутата від БПП, чий помічник передавав гроші виконавцям злочину. Моя команда проаналізувала всі 5 сторінок підозри Мангеру. Жодного факту чи доказу причетності. Лише домисли прокуратури. Так само, як колись було в справі проти Юрія Луценка, до речі… Очевидно, що це політична провокація. Очевидно, що це брудна боротьба Порошенка за владу. Очевидно, що робиться все, щоб вивести БПП з-під удару і приліпити в це жахливе вбивство "Батьківщину". Через прокуратуру переводять стрілки на людину, яка твердо заявляє про свою непричетність і готова доводити це в суді", – йдеться в заяві Тимошенко.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Я вимагаю, щоб Юрій Луценко, який відкрито підтримав Петра Порошенка як кандидата в президенти і є його кумом та який публічно критикував інших кандидатів, – через свій очевидний конфлікт інтересів пішов у відпустку на період виборчої кампанії. Я вимагаю, щоб Генеральна прокуратура публічно оголосила про роль членів команди Порошенка Гордєєва, Рищука, Паламарчука у справі Гандзюк. Я вимагаю, щоб слідство у справі було проведено швидко і неупереджено, прозоро і публічно. Лише так силові структури можуть заперечити звинувачення в політичному забарвленні справи. Я закликаю Петра Порошенка не використовувати силові структури у виборчій боротьбі і не фальшувати кримінальні справи на політичне замовлення. Люди, які на словах ведуть Україну в Європу, і на ділі мають сповідувати демократичні цінності і вести вибори чесно", – закликала Тимошенко .