Куценко заявив про наявність "досить серйозного матеріалу", що свідчить про порушення з боку керівництва Нацбанку У Генеральній прокуратурі України (ГПУ) напрацьовуються "серйозні матеріали" відносно голови Національного банку України Валерії Гонтарєвої, передає Корупція.Інфо

Популярне: На очах у патрульних… Шалена п’яна парочка привселюдно ЗАЙНЯЛАСЯ СЕКСОМ, це відео вас точно шокує (18+)

Про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко в інтерв'ю "Українським новинам". "Мною напрацьовуються досить серйозні матеріали. Вони стосуються і окремих діючих чиновників, приміром, Валерії Гонтарєвої.

Впевнений, що ми не маємо права дозволити їй піти від відповідальності або відбутися легким переляком у вигляді звільнення за фактично розпад банківської системи України. Є питання і до окремих моїх колег, які, мабуть, забули або не читали текст присяги, і влаштували правовий бєспрєдєл…Але, як говориться – всьому свій час", – заявив він.

Крім того, Куценко відзначив, що найближчим часом планує передати "досить серйозний матеріал", який може свідчити про порушення з боку керівництва Нацбанку і Фонду гарантування вкладів. "Це буде просто бомба.

Я думаю ніхто не відкрутиться. Ось папки з документами. Мені передають їх вкладники, аналітики, банкіри. Все це систематизується і буде передано в ГПУ і НАБУ для долучення до матеріалів справи або відкриття ще одного провадження", – додав він. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України відновити слідство стосовно голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої.