Відомий український боксер і тренер "Зважених і щасливих" В'ячеслав Узєлков не приховує, що сумує за дружиною і дітьми після розлучення.

Нагадаємо, В'ячеслав та Марина Узєлкови розлучилися в кінці минулого року після 20 років шлюбу. Відомо, що Марина разом з дітьми живе у своїх батьків. А В'ячеслав залишився один у великій столичній квартирі.

А за останні пару днів стрічка спортсмена в Інстаграм просто рясніє небагатослівними і сумними постами.

В одному з них Слава розмістив свої знімки з дітьми Робертом і Олівією, підписав їх лаконічним питанням "Навіщо?"

В іншій публікації Узелков опублікував фото екс-подружжя, фітнес-тренера Марини Боржемської з дочкою Олівією.

– Життя дуже суворе. Але любов завжди є! – написав він під знімками.

А тижнем раніше Слава попросив сторонніх не лізти в його особисте життя:

– Цей пост для тих, хто намагається лізти в моє життя і намагається давати поради. Коли зовсім не знає, що є що. І де правда. Я вже втомився від негативних коментарів на свою адресу. Повірте, ви все скоро дізнаєтеся. Але, це для вас буде жорстка і шокуюча правда.

Як тільки стало відомо, що пара розлучається, Узелков так пояснив цю непросту сімейну ситуацію:

– Я чоловік і мені складно щось пояснювати і щось говорити про наші відносини з Мариною. Але скажу, що для мене сім'я – це святе. Для кожного чоловіка його кохана – найкраща. Я однолюб. Марина – найкраща жінка, найкрасивіша, найдобріша, справедлива, найкраща мама. Вона мама наших довгоочікуваних діток. Всупереч всім лікарям і "доброзичливцям", Марина подарувала мені чудових діток. Я вважаю, що кожен має право помилятися. І я визнаю це за неї. І дуже сподіваюся, що все стане на свої місця. Рано чи пізно. І мені, як чоловікові, залишається тільки чекати. Чекати з терпінням і любов'ю. Більше мені нічого запропонувати. Марина з сім'ї, де жінки не тільки красиві, але і мудрі. Я люблю і я щасливий. Бережіть своїх друзів і сім'ї. Як з'ясувалося, це не норма – це подарунки, які потрібно оберігати. Люблю, любив і буду любити вічно.