Україна чекає на повне перезавантаження відносин зі США; з обраним президентом Америки Дональдом Трампом Києву працюватиметься важче, ніж із його попередником Бараком Обамою. – повідомляє Корупція.Інфо

Таку думку в ефірі "Обозреватель. LIVE" висловив американський політолог Джейсон Смарт.

"Це буде зовсім новий час для українців. Працювати з Трампом не буде так легко, як це було з Обамою. Із Трампом буде важче. Адже він хоче хороших відносин з Росією, також він бачить, що в Україні завжди є проблеми, пов'язані з корупцією. Він це бачить, скажімо, як гарний інвестор. Думаю, що він хотів би обговорити і це питання", – зазначив політолог.

Смарт наголошує, що Трамп хоче змінити усталені при Обамі відносини як з Росією, так і з Україною.

"Багато в Конгресі говорять про Україну зараз. Саме тому, що Трамп хоче нового для України. Що означає Тіллерсон для України? Що означає Метис для України? Що означатиме для України новий секретар, якого Трамп обере? До Києва, до України буде особлива увага. Трамп виступив і заявив, що з Росією потрібен новий шлях. Того старого шляху, який був за Обами, не буде. Думаю, що це буде якийсь новий договір із Росією, в рамках якого буде договір із Росією щодо України. Дуже скоро, через місяць, все буде відомо", – підсумував політолог.