Про свої плани розпочати політичну кар'єру повідомила популярна українська співачка Оля Полякова. Як передає PRпортал, до такого висновку можна прийти, судячи з її посту в соцмережі Instagram, в якому вона прокоментувала своє інтерв'ю виданню «Отдохни».

Заінтригував?
Так, в моєму житті сталося багато нового, і про все по порядку я відверто розповіла в інтерв'ю @otdohniua. Про політику, підтримку ідеальної фігури, зйомках в @swingeri_film, майбутніх стадіонних # шоукоролеваночі в цьому році і багато іншого!

Так, Суперблондинка відзначила, що з недавніх пір в її житті відбулися великі зміни, включаючи її рішення про «відхід у політику».

Примітно, що тиждень тому продюсер Полякової Михайло Ясинський підтвердив чутки про те, що поп-діва хоче піти в політику. Так, він висловив думку, що Україна історично матриархальное держава, тому жінки – це головний політичний інструмент.

«Зараз я на відпочинку, проте, як тільки приїду – ми заявимо про свої політичні амбіції. Це не жарти. На сьогодні головне, що ви повинні знати – це будуть тільки жінки! Сильні, самодостатні, порядні. Звичайно ж, красиві. І душею, і помислами! Хто, як не вона», – написав Ясинський в Facebook і додав фото Полякової.