Командир піхотної роти підрозділу артрозвідки під час боїв за Дебальцеве в лютому 2014 року, в.о. заступника командира 25-го окремого мотопіхотного батальйону "Київська Русь" у червні 2014-жовтні 2015, капітан Збройних сил України Arty Green розповів, чому армія підтримала у першому турі президентських виборів Володимира Зеленського та розкрив страшну правду про злочини головнокомандувача Петра Порошенка.

Євген, зізнався, що на виборах віддав свій голос за Зеленського:

"Мене порадували результати, я сам голосував за Зеленського. І я, і як мінімум третина населення України готові на рішучі зміни. Я їх бачу у повній зміні так званих "еліт" в управлінні державою. Зеленський у цьому плані мені здається вдалим вибором, йому доведеться набирати людей у всі сфери, за які відповідає президент із людей професійних, молодих, енергійних, тому що їх робота буде його обличчям на майбутні п'ять років."

Капітан Збройних сил України заявив, що поточна ситуація в армії його категорично не влаштовує.

"Я сподіваюся, новий верховний головнокомандувач підбере правильних кандидатів, професійно підготовлених, патріотичних, які виконуватимуть роботу по-іншому."

Arty Green розповів, чому українці не підтримують верховного головнокомандувача:

"Немає довіри до конкретного головнокомандувача, не до інституту головнокомандування. Його задача – визначити стратегію країни у воєнній сфері, у нього це не виходить."

Про Зеленського на посту головнокомандувача він сказав наступне:

"Мене влаштовує, що Зеленський не є компетентним. Мене влаштовує те, що він уміє підбирати правильних людей для вирішення конкретних завдань."Євген пояснив, чому військові підтримали цивільного, а не, наприклад, того ж Гриценка:

"Армія України – абсолютно нова структура, у нас немає касти військових. Це поразка діючого президента, який позиціонує себе як дуже воєнний, наряжає воєнну форму, чіпляє пістолета і, при цьому, виглядає дуже комічним. У мене, наприклад, термін "клоун" асоціюється зовсім не з тим, кому його намагається пришити".

Військовий розповів, що в армії думають про використання Порошенком терміну "армія" у своїх слоганах і розмовах, що завдяки йому вдалося побудувати найефективнішу армію в Європі.

"У всіх це викликає ухмилку, при чому дуже негативну. Говорити, що армія найсильніша у Європі…мені соромно це чути. Ми то знаємо, чого ми вартуємо, на жаль. І керівництво абсолютно бездарного командування на чолі з Муженко нічого нам не дало. Пофарбована техніка, яка в парадних батальйонах радикально нічого не змінила. На мій погляд, армія навіть деградувала. Моральний дух став значно нижчим."

За словами капітана Збройних сил України, наразі ситуація в армії далеко не найкраща.

"Рівень мотивації уже інший, втома від війни. Тримають абсолютно невиправдано в окопах, в нелюдських умовах, це будь-кому набридне. Демагогія навколо армії, це всього-лише демагогія. Військові це бачать. Ситуація не найкраща."

Також він розповів про те, як Муженко і Порошенко зрадили українських бійців під час Дебальцевської операції:

"У Дебальцевської операції були конкретні завдання – оточити і взяти в полон угрупування. Я, як учасних тих подій, бачив практично все угрупування. Стверджую, що була навіть не бездарність, це була зрада. Абсолютно спланована акція нашого командування. Для мене це явний факт".