Сьогодні під час судового засідання у справі соратника Януковича, глави служби України Валентина Наливайченка, Ляшко зробив гучну заяву, передає Корупція.Інфо.

Лідер "Радикальної партії" розповів про те, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій разом з екс-чиновником сприяли розповсюдженню сепаратизму на сході України і з-за їх недбалих дій загинула величезна кількість людей. Олег розповів, що головною проблемою стало зволікання зі штурмом захопленого будівлі СБУ в Луганську.

Популярне: "Хотіли мене "натягнути" на 700 грн": У Мережі активно обговорюють шахрайські дії "Нової пошти"

"Це була величезна помилка, що не дали наказ штурмувати будівлю СБУ. Якби тоді поклали б 10-20 терористів, врятували б мільйони людей і Луганську область. А так вся ця зараза розповзлася по області. Якби Єфремов не підігравав сепаратистам, Луганськ був б українським як українськими містами є Харків і Маріуполь, де відбувався такий же сценарій ", – сказав Ляшко.

Олег Ляшко додав, що сам був в Луганську кілька разів і розповів про найважливіші. Перший – під час штурму держадміністрацій, а другий під час штурму будівлі СБУ. Депутат додав, що в місті на той момент навіть не фунціоніровала міліція. При цьому саме Парубій і Наливайченко відмовилися починати штурм, заявивши, що будуть вирішувати питання мирними переговорами.

"З 20 000 особового складу нам не вдалося знайти міліціонерів, щоб звільнити обладміністрацію і СБУ. Начальник міліції Гуславський не міг виконувати свої обов'язки, а колектив був деморалізований. Тому ми розглядали варіанти звільнення будівель силами патріотів і правоохоронців з інших регіонів. Стояло завдання затримати організаторів і знешкодити. Хоча мої опоненти наполягали на тому, що треба вести переговори і мирно вирішувати ці питання, тому що в СБУ є багато зброї і можуть бути жертви серед населення ", – підкреслив Ляшко.