У Знам'янці Кіровоградської області нетверезий чоловік забарикадувався в приймальному відділенні місцевої лікарні. Більше години катував двох жінок – медсестру лікарні і фельдшера швидкої. 

В лікарню чоловіка привезли пізно ввечері без свідомості. У відділенні чергувала одна медсестра. Коли фельдшер влаштувала його в приймальне відділення, він раптом очуняв, зачинив зсередини двері і розбив мобільні телефони жінок. 

"Він тримав нас у заручниках, у нас не було ніякої змоги ані зателефонувати, ані крикнути – нічого. Мені здавалося, що це була вічність. "Тільки рипнешься, я тобі очі виколю". Він розклав на столі шпателя металеві і почав в мене – як от ножі метають – так він метав", – згадує медсестра Людмила Джавилова. 

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Ще гірше довелося фельдшеру Ірині. 

"Він мене душив, бив, заламував руки назад. Взяв шпатель і каже "я його зараз заточу, знімай штани, знімай труси, я переріжу стегнову артерію, тобі залишилося жити дві хвилини – прощайся з дітьми і внуками", – розповідає фельдшер Ірина Дементьєва. 

Це тривало більше години. Зрештою Ірина вирвалася і побігла за допомогою. Поліція, яка приїхала на виклик, заспокоїла пацієнта і склала на нього адмінпротокол за "дрібне хуліганство і появу в нетверезому стані в громадському місці", після чого відпустила. 

За це передбачений штраф від 51 до 119 гривень. Карати нападника за тортури і побиття – правоохоронці ще вирішують. Медики наполягають на порушенні кримінальної справи.