Українська співачка Настя Каменських прокоментувала стосунки з репером та продюсером Потапом, йдеться у "Світському житті".

Нещодавно Потап підтвердив свій роман з Настею. Він брав участь у зніманнях гумористичного шоу "Ліга сміху" і під час виступу команди "Дніпро" один із її учасників запитав у репера: "Ну що, мутиш з Настею?", на що він відповів: "Так".

"Не можу прокоментувати, і за Олексія також, тому що це була їхня фішка, вони прикололися, мабуть, для того, щоб ми зараз про це з тобою розмовляли. Командо "Дніпро", бляха-муха, чому я тут повинна за вас віддуватися?" – прокоментувала виконавиця. 

Настя та Потам і самі підливають олії у вогонь, постійно публікуючи у соцмережі світлини з відпочинку з одних і тих самих місць та спільні фото. 

Катя Осадча зазначила, що всі чекають, коли вони зізнаються у своїх стосунках.

"Мені подобається приколюватися, тому що всі, дійсно, дуже хочуть дізнатися, хто ж він і де мої десятеро дітей, яких я народила? З дітьми я не покажу, а ось одного разу хто ж він є – Потап чи Винник, ви, можливо дізнаєтесь", – інтригуючи сказала Каменських.