У прес-службі Володимира Зеленського заявили, що його дружина Олена придбала нерухомість у кримській Лівадії на цілком законних підставах та за ринковою ціною, а розслідування Reuters є вигадкою.

"Нерухомість у Криму була придбана Оленою Зеленською, дружиною Володимира Зеленського, у квітні 2013 року, до незаконної анексії Криму, у повній відповідності з чинним законодавством України. Нерухомість була придбана за ринковою ціною. При цьому в Україні були сплачені всі обов‘язкові податки та збори. … Договір купівлі-продажу нотаріально був зареєстрований в Києві", – заявили у Зеленського після публікації матеріалу про покупку його дружиною трикімнатної квартири на узбережжі Чорного моря за півціни.

У Зеленського також зазначили, що через незаконну анексію Криму Росією родина Зеленських так ніколи і не користувалася цією нерухомістю, яку вказали в декларації Володимира Зеленського, та планує скористатись житлом лише після повноцінного повернення півострова до складу України.

"Таким чином, ця чергова вигадана "сенсація" – абсолютно безпідставна", – резюмували у Зеленського.

Нагадаємо, агентство Reuters повідомило, що дружина новообраного президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська у 2013 році купила в Криму у колишнього народного депутата та олігарха Олександра Буряка квартиру менше, ніж за половину ринкової вартості.