Жінка вважає, що в українців немає підстав для претензій до політика. На її думку, дії українських силовиків є незаконними, передає Корупція.Інфо.

"Його затримання абсолютно незаконне", – вважає Гіулі Аласанія. Вона також висловила обурення тим, затримання її сила здійснила влада, котра має претензії на те, щоб називатися демократичною. Жінка запевнила, що з власної ініціативи не поїде до України.

Популярне: Під Харковом сталася жахлива ДТП, в якій загинула жінка

Як повідомлялося, глава МЗС Грузії Михайло Джанелідзе заявив, що 

У МЗС Грузії заявили, що не контактували з Україною щодо затримання Саакашвілі
контактів з українським зовнішньополітичним відомством щодо затримання в Києві екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі не було. "Співпраця Грузії і України з цього питання обмежується правовими рамками. Якщо з цього питання є комунікації, то вони проводяться відповідними відомствами", – сказав він.

Ще вчора за Саакашвілі полювали десятки спецпризначенців, а сьогодні він вільно пересувається містом, хоча прокуратура його оголосила у розшук.

За нашою інформацією, оренда квартири обходилася політику в 6 тисяч євро на місяць. А зараз він просить гроші у громадян! Журналісти провели інспекцію апартаментів Саакашвілі.