Це дуже сумно: помер моторошною смертю відомий український екс-депутат. Його не встигли врятувати. Загинув екс-депутат Генічеської міської ради Херсонської області.

У Генічеську при загадкових обставинах загинув екс-депутат Генічеської міської ради, директор місцевого комунального підприємства «Азовкоммунсервіс» Сергій Ананьєв, повідомляє Корупція. Інфо

Близько третьої години ночі він приїхав до себе додому, зайшов усередину, і через дві години сусідка виявила, що з кухні будинку Сергія Геннадійовича йде дим.

Викликані нею рятувальники виявили, що хвіртка на подвір'я і вхідні двері в будинок відчинені, а кухня охоплена полум'ям.

Вони загасили пожежу, і в суміжній кімнаті виявили мертвим 46-річного господаря одноповерхового котеджу.

Він лежав на спині, повністю одягнений – у куртці і брюках. Ран і синців на його тілі не помітили, від вогню шкірні покриви не постраждали.

Можливо, директор КП поставив на плиту варити їжу для живності (він тримав нутрій), а закипіла вода вихлюпнулася з каструлі і залила вогонь. Газ пішов в будинок, і людина їм отруїлася.

Однак з тим же ступенем ймовірності можна припускати і вбивство з інсценуванням нещасного випадку, і смерть від раптового серцевого нападу – остаточні висновки зробить судмедекспертиза.

Єдине, що точно відомо – це пожежа не внаслідок короткого замикання проводки. Адже в ту ніч через аварію світла не було у всьому кварталі, стверджують рятувальники.

Сергій Ананьєв керував комунальним підприємством близько чотирьох років. У трудовому колективі його поважали, ніяких загроз загиблому начебто не надходило…