На Одещині в ДТП загинули відомий композитор Гомельська і її чоловік тележурналіст.

У Лиманському районі Одеської області в результаті дорожньо-транспортної прісшествія загинула відомий композитор і викладач національної Одеської музичної академії Юлія Гомельська, повідомляє Корупція. Інфо

В Одеській області в результаті ДТП загинули відомий композитор і викладач національної музакадемії Юлія Гомельська і тележурналіст Сергій Усатенко.

1480962187-7235

Як повідомили в прес-службі Головного управління ГосЧС в Одеській області, аварія сталася ввечері 4 грудня на 52 км автодороги Одеса – Миколаїв.«Прибулі на місце НП рятувальники встановили, що в результаті зіткнення легкового автомобіля Hyundai з деревом двоє людей загинули. Ще одна пасажирка отримала численні травми і, після звільнення з пошкодженого автомобіля була госпіталізована у важкому стані», – відзначили в прес-службі.

Як було встановлено пізніше, в результаті ДТП загинули відомий композитор, доцент музичної академії, член Національної спілки композиторів України 52-річна Юлія Гомельська і її чоловік, одеський тележурналіст Сергій Усатенко.

Юлія Гомельська закінчила Одеську консерваторію імені А. В. Нежданової (нині – Одеська національна музична академія імені А. В. Нежданової), потім викладала в ній.

Вона – кандидат мистецтвознавства, автор симфонічної, балетної, камерної та вокальної музики, член Української секції ISCM – Міжнародного товариства сучасної музики.

Її твори виконувались в таких концертних залах, як Wigmore Hall і Purcell Room (Лондон, 1998, 2001, 2002), «Gran Teatre del Liceu» (Барселона, 2002). У 2008 її балет Jane Eyre був поставлений Лондонським дитячим балетом в Peacock театр (Лондон).

7 грудня в музакадемії планувався концерт Гомельської та її учнів в честь 80-річчя від дня народження композитора Олександра Красотова.