Володимир Гройсман вирішив похвалитися медреформою в Україні, але натрапив на шквал критики.

На своїй сторінці в соцмережі він опублікував відео, що показує нам історію сімейного лікаря з Фастова, яку нібито дуже тішить її нова зарплата.

“Біля її кабінету завжди люди, з нею вже підписали декларації 2000 пацієнтів – максимум. За липень терапевт Людмила Дубас, яка працює у Фастівському міському центрі первинної меддопомоги, отримала більш ніж вдвічі більшу зарплату і вже відчула на собі переваги медреформи. У червні було 6000 грн, тепер – 13 800 на руки”, – розповідають нам у відео.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Але зарплата у 13 тисяч гривень для найпопулярнішого на найзатребуванішого лікаря – це ганьба, вважають українці.

“Це гарна зарплата? менше 500$. СТИДОБА, а не заплата лікаря. ГАНЬБА таким реформам”, – пишуть у коментарях до відео.

Також люди звернули увагу на те, що хоч зарплати лікарям і підвищили, але медсестри досі змушені працювати за копійки: “В пятницю робили дитині прививку, розмовляв з медсестрою, зарплата 2700 грн?!?! Що далі?”, “Це все добре. А ось як справи з молодшим медперсоналом?Як виросли з.п у тих хто перев’язки робить, уколи ставить, обробляє рани і підтерає дупи лежачих?”.

Також коментатори жаліються, що пенсіонери досі не можуть дозволити собі лікування: “Сьогодні поклали в лікарню бабушку з інфарктом, за одну крапельницю заплатили 2000 гривень. Чернігівщини. Прилуки. Пенсія у бабусі 1450 грн. Я в шоці. Де ж реформи?”.

Також українці відзначають, що обслужити 2000 пацієнтів у період епідемії грипу, наприклад, лікар фізично не зможе. Тому постає проблема: до якого лікаря йти – до найкращого чи до доступного. Також, якщо такий лікар піде у відпустку, то ніхто не зможе замінити його.