24-річна актриса відзначає день народження свого сина.

Анна Кошмал про своє особисте життя часто розповідає лише натяками. Тільки зовсім недавно актриса зізналася, що вийшла заміж.

– Так, я не приховую, що вийшла заміж. Ми розписалися взимку, оскільки обидва хотіли влаштувати свято саме в цю пору року, – розповіла Анна на зйомках серіалу "1 + 1" "Великі Вуйки".

– Весілля з коханою людиною може бути тільки ідеальним. Я дуже романтична особистість. Тому весілля було саме таким, як я мріяла.

Ще кілька років тому в інтерв'ю "КП в Україні" Кошмал зізналася, що живе зі своїм хлопцем в цивільному шлюбі, але була, як завжди, небагатослівна.

– Коли мені зроблять пропозицію, я про це нікому не скажу, це завіса мого особистого життя, яку я відкривати не хочу, – говорила актриса. – У мене все добре, я поки живу в цивільному шлюбі, поки незаміжня. І не бачу ніякої різниці до печатки в паспорті і після. Це формальності.На днях актриса опублікувала в своєму Instagram знімок, на якому видно дитяче ліжечко, іграшки і цифру 1.

– Справжня любов, – написала вона під знімком.

У коментарях актрису вітають з днем ​​народження її малюка. Навіть пишуть, що це хлопчик, і звуть його Мишко.

Правда через пару годин, Анна видалила цей знімок зі своєї сторінки.

Про те, що Аня чекає дитину, стало відомо на початку червня минулого року. Про це проговорився Юрій Горбунов під час вечірки, присвяченої фільму "Скажене весілля". Він хотів взяти на головну роль саме Кошмал, але дівчина на той момент була в положенні. "Коли Анна Кошмал оголосила про те, що чекає дитину, ми зрозуміли, що не вкладаємося в наші графіки, і почали шукати інших героїнь", – сказав тоді Горбунов.