На місці вибуху в металургійному технікумі в Керчі помітили хлопчика, який стріляв з рушниці у людей.

Таку інформацію розповів один із очевидців трагедії у коментарі "Комсомольській правді". На його думку, хлопець навчається у їхньому технікумі.

"Повилітали двері, вікна. Дівчинку мало не прибило… Хлопчик стріляв із рушниці в людей. Він наче у нас в коледжі навчається. Він дробом стріляв, був один. Була або рушниця або щось таке… Ми сховалися у кімнаті в куратора, його застрелили", — розповів він.

Як повідомляє видання Росії, дівчина, яка була очевидцем НП, заявила, що на другому поверсі після вибуху в будівлі була чутна стрілянина.

Цю інформацію підтвердили ще декілька очевидців. У їдальні, де все сталося, не було газових балонів. Поранених хвилею викинуло назовні.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборонаОчевидець Микола, який вчиться в цьому політехнічному коледжі, розповів моторошні подробиці.

"Я був поруч, я був у майстернях. І коли були в майстернях, прогримів вибух, і нам сказали всім виходити з будівлі. Потім ми чули постріли з автомата, і нам сказали всім виходити. Ну, ми вийшли, і все. Це ( постріли. – Ред.) з боку саме коледжу. Ми в майстернях були, метрів за 200", – повідав він.

Він також визнав, що навіть не уявляє, ким міг бути стрілок, але, на його думку, вибухнути могла граната.

Маргарита, студентка коледжу, говорила своїм друзям про те, що пережила, вони записували це на телефон і переслали запис до редакції видання:

"Ми вийшли у внутрішній двір Політеху, і через хвилину все вибухнуло. Просто скло всюди повилітало, почали стріляти. Я бігла і бачила, як хлопці просто падали, і кров летить всюди. Мою подругу… Дашу… я не бачила більше її. Там купа моїх друзів. Як же мені страшно...", – розповіла дівчина.