Як передає Цензор.НЕТ, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів, що вчора Кабмін затвердив Енергетичну стратегію України на період до 2035 року "Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність", передає Корупція.Інфо.

Популярне: “Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких

"За два роки цей стратегічний документ опрацьовувався у різних версіях. У роботі над ним брали участь найповажніші наукові центри країни, включно з Національним інститутом стратегічних досліджень, міжнародні та вітчизняні експерти, громадські організації. Згідно з новою стратегією, нова структура потреб в енергетиці виглядає так: атомна енергія до 2035 року даватиме 50% електроенергії країни, відновлювальні джерела – 25%, гідроенергетика – 13%, а решта покриватиметься за рахунок теплових електростанцій. Також планується знизити енергоємність економіки удвічі до 2030 року і збільшити виробництво як традиційних, так і альтернативних джерел енергії", – пише Гройсман.