В українських містах скандальні помітили борди в стилі президентської кампанії Петра Порошенка з написом "Кінець". Відповідні фото розповсюджують користувачі Facebook. 

Зокрема, повідомляється про появу такої "реклами" у Дніпрі, Києві, Черкасах. 

Речник Нацполіції Ярослав Тракало у коментарі заявив, що така зовнішня реклама розміщена з порушенням законодавства.

"За попередньою перевіркою, ця зовнішня реклама розміщена із порушенням законодавства. Адже не містить інформації про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника цих матеріалів", – зазначив він. 

За словами речника, наразі поліція проводить перевірку по всіх регіонах, де виявлено розміщення політичної реклами такого змісту. 

"Відповідно до закону, розповсюдження зовнішньої реклами без зазначеної в законодавстві інформації – тягне за собою накладення штрафу.  На осіб, які розмістили таку політичну рекламу з порушенням законодавства, будуть складені відповідні адмінматеріали", – додав Тракало. 

За його словами, самі борди комунальні служби знімуть.

Цікаво, що у Порошенка одразу відрехтилися від нових бордів. Про це заявив завідувач відділом Головного департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко. За його словами, після останнього скандалу із політрекламою вони дуже обережні.

"Та ви смієтеся? Ми ж не такі вже ідіоти, щоб таке вішати, таку дурість. Ми взагалі намагаємося обережно підходити до таких речей після бордів із Путіним", — наголосив Горковенко.

Водночас хто саме є замовником скандальних бордів, досі не відомо.

Додамо, що на білбордах у Миколаєві з'явилися нові агітаційні плакати. Фото опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook миколаївський політолог Федір Левченко.

«У Миколаєві новий сюжет президентської виборчої кампанії», – зазначив він. Напис на білбордах говорить: "Президент – це не роль". Також на плакатах зазначено, що їх замовником є громадянська організація "Ліга інновацій".

Як відомо, напередодні, штаб кандидата в президенти, чинного глави держави Порошенко випустив агітаційні матеріали, зокрема білборди, на яких він зображений разом з Путіним. 

При цьому українське законодавство забороняє використовувати в рекламі зображення фізичних осіб без їх письмової згоди, а у передвиборній агітації осіб, які не є громадянами України.