Екс-кандидат у президенти Анатолій Гриценко вважає, що інавгурацію новообраного Президента Володимира Зеленського треба проводити якнайшвидше.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, оцінюючи позицію Євросоюзу щодо нерозширення санкцій проти Росії.

"Євросоюз не планує санкцій після указу Путіна про паспортизацію в ОРДЛО:"Зараз ми більше прихильні до пошуку діалогу, а не до тиску, як це робить сама Російська Федерація", – спільну позицію ЄС висловив міністр закордонних справ Чехії. Це відповідальна, адекватна викликам політика європейців? Ні. Це короткозора страусина політика", – написав Гриценко.

«Це відповідальна, адекватна викликам політика європейців? Ні. Це короткозора страусяча політика. Значить, покладатися ми маємо на самих себе, а для цього – зміцнюватися, в усіх сенсах», – додав він.

«І невідкладно проводити інавгурацію, бо Порошенку так і не доповіли, що виграв не він, скоро собі Героя чи Генерала армії почне присвоювати», – додав Гриценко також.

"Значить, покладатися ми мусимо на самих себе, а для цього – зміцнюватися, у всіх сенсах. І невідкладно проводити інавгурацію – тому що Порошенку так і не доповіли, що виграв не він, скоро собі Героя або Генерала армії почне присвоювати", – підсумував політик.