Президент Володимир Зеленський закликав керівників Чернівецької, Волинської, Львівської та Закарпатської обласних митниць написати заяви про звільнення.

Про це він сказав під час робочої наради в Ужгороді.

"Мені здається, що ми дуже довго і багато років чуємо, що нам треба робити і не робимо. Чоловіки, ми ж чоловічу бесіду ведемо? Скажіть, будь ласка, якщо ви не можете зупинити контрабанду, чому ви не звільнитесь? Якщо ви не можете це зупинити, чому ви там працюєте? Дуже маленькі заробітні плати. Навіщо ви це робите?", – запитав Зеленський.

Після заслуховування доповідей керівників та виконуючих обов’язки обласних митниць (зокрема, Чернівецької, Волинської, Львівської) стосовно боротьби з контрабандою президент ще раз порушив питання про їхні звільнення. "У нас немає часу…У нас всього п’ять років. Слухайте, це мичання вже отут стоїть. Якщо можна, я думаю, що головні складнощі – це люди. У мене до вас прохання: написати заяви про звільнення", – сказав він.

Також Зеленський запитав у виконуючого обов’язки голови Державної фіскальної служби Олександра Власова, чи може він звільнити цих керівників, якщо вони відмовляться писати заяви про звільнення за власними бажаннями.

У відповідь Власов спочатку сказав, що "це повинно бути чоловічим рішенням".

На повторне запитання президента керівник ДФС відповів, що зможе їх звільнити.

Варто зазначити, що, крім вище вказаних керівників митниць, Зеленський також звертався до голови Закарпатської митниці, який був відсутній на нараді.