Знаменитий український спортсмен, боксер Василь Ломаченко поділився планами на найближче майбутнє. За словами чемпіона світу WBO і WBA, у нього набагато більше перспектив саме в нинішній вазі.

"Зараз я легковаговик, виступаю в цій ваговій категорії. Наскільки мені тут комфортно? Скажімо так, це не моя вага. Але саме тут у мене є шанс стати абсолютним чемпіоном світу. І це моя мета", – сказав Ломаченко на прес-конференції перед майбутнім поєдинком проти британця Ентоні Кролли.

Проте, наш чемпіон не виключає, що може повернутися в більш комфортну для себе вагову категорію.

"Що буде після того, як я завоюю усі 4 титули в дивізіоні? Я точно не знаю. Можливо, повернуся в другий напівлегкій дивізіон (до 59 кг) і стану в ньому дворазовим чемпіоном світу", – заявив Василь.

Як повідомлялося раніше, наступний поєдинок українця Василя Ломаченка пройде 12 квітня в Лос-Анджелесі. Суперником чемпіона світу WBA і WBO стане обов'язковий претендент британець Ентоні Кролла.

Василь планував провести об'єднавчий бій проти чемпіона IBF Річарда Коммі, проте в останньому поєдинку ганець отримав травму і не встигне відновитися до запланованої дати бою.