Керівник консультативної місії Євросоюзу Кястутис Ланчінскас розкритикував генпрокурора Юрія Луценка за те, що той публікує на своїй сторінці в Facebook матеріали кримінальних справ, які за законом не можна публікувати. Про це Кястутис Ланчінскас сказав в інтерв'ю Європейської правді.

"А ви загляньте в фейсбук генпрокурора, подивіться, що він публікує! Там можна знайти дуже багато матеріалів кримінальних справ, які за законом не можна публікувати. І генпрокурор це повинен знати, тому що він генпрокурор", – заявив європейський політик. І додав: "Чи нормально, коли там з'являються результати судмедекспертизи Каті Гандзюк? Це неприйнятно! Або, нехай це і давня історія, коли були оприлюднені імена детективів НАБУ під прикриттям".

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, що піде у відставку після парламентських виборів. Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.

"Вибори в парламент відбудуться в 20-х числах липня, відповідно, новообраний парламент сформує свої органи, складе коаліцію, вибере уряд, і після цього прийме рішення про нового генерального прокурора", – прокоментував свою відставку Луценко.