Народні депутати України мають намір ввести ряд жорстких обмежень для акредитованих парламентських журналістів, передає Корупція.Інфо

Популярне: По-домашньому і в халатику: З’явились кадри Штепи в новому будинку після звільнення

Верховна Рада планує обмежити кількість журналістів у парламенті, ввести для них дрес-код і обмежити час їх перебування у їдальні.

20 вересня, на засіданні Комітету з питань регламенту Верховної Ради депутат Ірина Єфремова з «Народного фронту» запропонували колегам обмежити час перебування журналістів у їдальні Верховної Ради, оскільки вони проводять там більшу частину часу і не дають нормально поїсти і поспілкуватися з колегами. Її ініціативу підтримав нардеп з фракції Олега Ляшка Олег Купрієнко, який запропонував давати парламентським журналістам пурген.«Радикала» обурило, що представники ЗМІ, які працюють у Верховній Раді, розповідають про надто низькі ціни в їдальні, але самі туди ходять їсти.

Окрім того, керуючий справами Верховної Ради Петро Бондар повідомив, що готується проект положення про доступ в адміністративні будівлі Верховної Ради. Це положення має вирішити питання поведінки журналістів в кулуарах і їдальні.

Також на сьогодні перебувати під час засідань у Верховній Раді, мають право більш ніж 4000 представників ЗМІ, в тому числі фрілансерів. Прозвучала пропозиція пускати в парламент тільки штатних журналістів.

В перспективі і введення дрес-коду. Ірина Єфремова пропонувала для цього окреме положення, яке б заборонило вхід до парламенту представникам ЗМІ в шортах або, наприклад, коротких спідницях.